Online žádost o odběry

Pokud máte zájem, objednejte si u nás vyšetření infekčních onemocnění. Můžete využít možnosti sestavení kompletního TORCH screeningu dle Vašich individuálních rizikových faktorů, nebo si zvolíte jednotlivá vyšetření sami dle svých preferencí. Spolupracujeme s laboratoří, která nám nabídla velmi vstřícné ceny pro naše klientky.

Žádosti o odběry či dotazy zasílejte přes naši online poradnu („Zeptejte se“)

 

Poté, co zvolíte jednu z nabízených variant, vystavíme Vám elektronickou žádanku do spolupracující laboratoře. Do ní se dostavíte na odběr v termínu, který Vám bude vyhovovat. Následovat bude online konzultace s našimi lékařkami, které Vám vysvětlí výsledky vyšetření a doporučí další postup, v případě kompletního TORCH screeningu pak poskytnou i návazný informační servis po celý zbytek těhotenství. Veškerá online komunikace může dle Vašich preferencí probíhat ve webové aplikaci FetView, speciálně navržené pro bezpečné předávání informací mezi lékařem a pacientkou.

 

Ceny za poskytované služby najdete v našem ceníku.

Odběrová místa:

Hlavní odběrová místa se nacházejí v Praze a Středních Čechách, jejich seznam naleznete zde. Využíváme ale i partnerské laboratoře v jiných regionech ČR.